Kuźni pobudka z zimowego snu

1 marca, 2011 at 3:53 pm Dodaj komentarz

Drużyna Kuźni odniosła pierwsze w tym sezonie zwycięstwo w meczu sparingowym. W rozgrywanym wczoraj wieczorem spotkaniu nasi zawodnicy pokonali B-klasowy zespół Wyzwolenia Simoradz 3:2.

Pierwsza połowa bezsprzecznie należała do piłkarzy z Ustronia. Przewaga jaką osiągnęli nasi zawodnicy udokumentował bramką w minucie 12. Paweł Wydra, który otrzymał perfekcyjne podanie od Dariusza Czyża. Niecałe pięć minut później jest już 2:0. Po raz kolejny mocnym i precyzyjnym strzałem w róg bramki popisuje się Paweł Wydra. Pod koniec pierwszej części gry, trzeciego gola zdobywa Maciej Wasilewski, który bez problemu wykonuje rzut karny.

Kuźnia rządzi i dzieli na boisku do minuty 70. Właśnie wtedy po błędzie obrońców napastnik Simoradza znajduje się w pozycji sam z naszym bramkarzem i zdobywa pierwszą bramkę dla swojego zespołu. Na boisku zaczyna być nerwowo, czego efektem rzut karny dla jedenastki z Simoradza niecałe pięć minut później. Wynik 3:2.

Po zdobyciu drugiego gola zespół Simoradza nabiera wiatr w żagle, pomimo tego piłkarze przeciwnika Kuźni w sobie wiadomy tylko sposób marnują dwie 200% sytuacje na zdobycie bramki, pudłując z najbliższej odległości.
Kuźnia Ustroń – Wyzwolenie Simoradz 3:2 (3:0)

1:0 – Paweł Wydra 12″
2:0 – Paweł Wydra 18″
3:0 – Maciej Wasilewski 38″ (k)
3:1 – 70″
3:2 – 75″ (k)

Kuźnia Ustroń (zmiany hokejowe): Paweł Sztefek – Michał Pszczółka, Ariel Moskała (27″ Testowany zawodnik), Dariusz Czyż, Piotr Gołka, Łukasz Juroszek (46″ Ariel Moskała), Maciej Wasilewski, Dawid Janoszek (60″ Łukasz Juroszek), Marek Szymala, Paweł Wydra, Robert Madzie (48″ Marek Bakun)

Kolejne spotkanie nasza drużyna rozegra 6 marca w Trzyńcu o godzinie 18 z Oldrichowicami.